Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Ostatné

Banner kategorie DOPRAVA
  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
biela (8)
čierna (9)
číra (4)
hnedá (6)
modrá (1)
ružová (1)
sivá (6)
zlatá (1)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
drevo (2)
kov (9)
plast (18)
sklo (12)
sól (1)
textil (1)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
2G7 (1)
E10 (2)
E14 (4)
E27 (9)
G13 (1)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (8)
IP44 (10)
IP65 (4)
IP66 (2)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (7)
Globo (1)
Philips (1)
Steinel (1)
Ostatné značky
Fulgur (2)
Nedes (1)
Panlux (8)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
V kategórii ostatné svietidlá a osvetlenie nájdete všetko, čo sa inam nevliezlo či nehodilo. Je libo LED osvetlenie v podobe LED svietidla či LED pásku? Správna voľba! LED svietidlá sú odolné voči nárazom, ich výhodou je nízka spotreba a tepelná žiarivosť. Či by ste radšej technické osvetlenie, ratanové svietidlá alebo tiež svetla s čidlom? To všetko nájdete práve v kategórii ostatné osvetlenia. Čerešničkou na torte sú potom lustre TIFFANY. Vitrážované svietidlá, ktoré sú stále viac obľúbenejšie práve pre svoj ​​netradičný vzhľad. No a nakoniec žiarivky a svetelné zdroje. Takže ak bude čokoľvek schádzať, neváhajte využiť kategórii ostatné osvetlenie!

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk