Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Obrazové svietidlá - Globo

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Obrazové svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Osvetlenie obrazov – zvýraznite vaše dekoračné prvky


Plánujete si zariadiť nové osvetlenie pre váš kompletný interiér, avšak neviete typovo rozoznať, ktoré svetlo patrí do akej miestnosti? Nezúfajte, naše rozdelenie podľa miestností sa špecializuje práve na túto problematiku. Môžete prehliadať konkrétne miestnosti (kúpeľňa, jedáleň a kuchyňa, schodisko) a v nich príslušné svetelné možnosti. Nakupovanie svetiel nebolo nikdy jednoduchšie!


Ste milovníkmi umenia? Nachádzajú sa v interiéri vašej domácnosti rôzne maľby, obrazy, nástenné dekorácie a podobne, ktoré by ste chceli nejakým spôsobom zvýrazniť a pritiahnuť tak pozornosť vašich hostí? Potom ste na tom správnom mieste! Samozrejme, že v niektorých prípadoch (hlavne v závislosti od charakteru dekorácie) je možné na zvýraznenie zvoliť nástenné svietidlá, smerové svietidlá - spoty, poprípade nejaké LED pásiky. Pokiaľ však chcete naozaj minimalistické a zároveň luxusne pôsobiace svetlo nad obraz, nasledujúce produkty vám s tým nepochybne pomôžu!


Obrazové svietidlá do vašej obývačky a spálne


V rámci našej ponuky máte možnosť nakupovať svietidlá na obrazy od tých najprestížnejších výrobcov akými sú napríklad Eglo alebo Rabalux, vďaka čomu budete mať o estetický zážitok a zároveň aj o úžitkovú stránku efektívne postarané! Osvetlenie obrazu môže zároveň disponovať rôznymi funkciami, v závislosti od vašej potreby a preferencie. Napríklad si môžete zvoliť svetlo na obraz, ktoré má vypínač na tele svietidla, čo však neodporúčame, pretože by táto časť mohla prekrývať samotný obraz. Okrem toho si môžete zvoliť svietidlo nad obraz, ktoré bude ovládané na diaľku (možno aj z pohodlia vášho gauča/postele) či už prostredníctvom špeciálneho diaľkového ovládača alebo za pomoci inteligentného ovládania – ZigBee, Alexa a podobne. V ponuke máme prevažne LED osvetlenie obrazov, ktoré sa vyznačuje vysokou úsporou energie a dlhou úžitkovosťou. Čo sa týka štýlového zaradenia, produkty disponujú prevažne modernými dizajnami, ktoré skvelo dotvoria každú obývaciu miestnosť alebo spálňu.


V slovenských domácnostiach svetlo na obrazy zatiaľ nepredstavuje tradičnú súčasť, o to jednoduchšie je takýmto spôsobom prejaviť, že sa nebojí experimentovať a myslieť aj mimo konvenčných noriem.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i