Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Využite zimný výpredaj svietidiel

Dátum: 15.2.2016

Pochmúrne zimné obdobie ešte nekončí, ale dobrá správa je, že na skoré stmievanie môžete vyzrieť pomocou našich svietidiel - teraz vďaka zimnému výpredaju výrazne lacnejšie.

Pochmúrne zimné obdobie ešte nekončí, ale dobrá správa je, že na skoré stmievanie môžete vyzrieť pomocou našich svietidiel - teraz vďaka zimnému výpredaju výrazne lacnejšie. 

Lacné osvetlenie najrôznejších druhov

Nech už plánujete zaobstarať si nový luster alebo napríklad len nočnú lampičku, Vaša peňaženka zajasá nad našimi výhodnými cenami. V rámci nášho zimného výpredaja si môžete zaobstarať svietidlá až o 70% lacnejšie. Určite nezhlúpne ten, kto sa teraz rozhodne zaobstarať si osvetlenie do obývačky. V sortimente máme lacné stojacie lampy so zaujímavým designom, opatrené stmievačom a čo je najdôležitejšie - za takmer dvakrát nižšiu cenu. 
Hodláte dlhé zimné večeri využiť k domácemu štúdiu? Určite si vyberiete s našej ponuky lacných stolných lámp. Ponúkame ich v množstve farebných variant a s užitočnými funkciami, uľahčujúcimi ich použitie. Samozrejmosťou je ich zamerateľnosť a ovládateľnosť intenzity svetla. 


Výpredaj osvetlenia

Výpredaj lustrov aj ponuka lacných žiaroviek

Pokiaľ ste sa rozhodli zaobstarať si nový luster do obývačky, ste u nás správne. Máme ich teraz mnoho v akcii, stačí si len vybrať. Zlacnili sme niektoré designové, retro či ratanové svietidlá. V pomere cena a kvalita sú svietidlá z nášho výpredaja veľmi výhodné. 

Priali ste si vždy mať osvetlenie, ktoré je kvalitné a zároveň dlho vydrží? Ponúkame LED žiarovky v akcii. Niektoré predávame za viac ako o polovicu lacnejšiu cenu. S LED žiarovkami ušetríte hneď dvakrát - vďaka ich zlacnenej obstarávacej cene a veľmi nízkej energetickej spotrebe. Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk