Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vonkajšie nástenné svietidlá

Dátum: 16.5.2014

Sezóna grilovačiek je tu a s ňou ruka v ruke prichádza aj čas vonkajších svietidiel.

Grilovací sezóna je tu a s ní ruku v ruce přichází i doba venkovních svítidel.

Večery sa pomaly preťahujú, slnko láka na posedenie vonku. Najlepšie na záhradke, na hojdačke, pod slnečníkom. Čo však po západe slnka, kedy je ešte grilovanie v plnom prúde, ale svetla už niet? Riešením je vonkajšie nástenné svietidlo.
 
Vonkajšie nástenné svietidlo možno pripevniť takmer kamkoľvek. Na stenu domu, na záhradný altánok či pergolu. Všetky naše vonkajšie svietidlá disponujú vysokou triedou IP ochrany, vďaka čomu sú odolné voči dažďu aj prachu a ďalším nečistotám. Vonkajšie nástenné svietidlo ponúkame v mnohých farebných variantách a prevedeniach. Rovnako tak aj povrchová úprava svietidiel je odlišná. Môžete si teda vybrať presne to vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré bude zodpovedať vašim potrebám.
 
Vonkajšie nástenné svietidlo môžete ovládať ako klasickým vypínačom, tak aj pohybovým senzorom. Druhá varianta je ekonomickejšia, pretože sa nemôže stať, že by ste svietidlo nechali rozsvietené napríklad počas noci . Tiež nemusíte neustále hľadať vypínače. Vonkajšie nástenné svietidlo je možné nastaviť tak, aby nesnímala menšie zvieratá ako napríklad mačky.
 
Kúpte si v našom e-shope vonkajšie nástenné svietidlo presne podľa vašich požiadaviek.


Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk