Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vianočné osvetlenie pre najkrajšie sviatky v roku

Čím sú pre vás Vianoce? Sviatky plné vianočných svetiel, domácnosti s vianočnými svetielkami v oknách a rozžiarené ulice dekorované vonkajšími LED sviečkami? Áno, aj tak vyzerajú tie najkrajšie sviatky v roku.

Pri výbere vianočných svetelných dekorácií je dôležité či vianočné svetielka budú zdobiť interiér alebo exteriér. Najmä do vonkajších priestorov je možné inštalovať len vianočné dekorácie, ktoré spĺňajú požiadavky pre bezpečné vonkajšie použitie. Dôležitá je predovšetkým vodotesnosť. Pre vonkajšie využitie platí vodotesnosť s označením IP44 a vyššie. Ak splníte túto podmienku, potom už môžeme myslieť na ten najkrajší dekór a tvar vianočných ozdôb.

 

Vianoce sú skvelou príležitosťou dať voľný priechod svojej kreativite. Môžete sa pri dekorovaní vášho domu vybúriť a zároveň uvolniť napätie z predvianočného zhonu a nákupov.

 
 

Vianočné vonkajšie osvetlenie

Môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych tématických dekorácií. Vyzdobiť sa dajú nielen záhradné stromy vianočnými svetelnými reťazami, ktoré mimochodom vypadajú skvelo aj na ovocných stromoch, ale aj na okrajoch striech. Na nich práve vynikne vianočné vonkajšie osvetlenie padajúci sneh, alebo svetelné vianočné cencúle alebo výrazné vianočné LED svetlá.

Vianočné LED osvetlenie lemujúce ploty záhrad, rovnako ako vianočné svetelné siete umiestnené na záhradných kroch, vykúzlia sviatočnú atmosféru aj z minizáhradky pred domom.

 

Kúzelnú vianočnú atmosféru do vášho domova vnesú svetelné reťaze alebo cencúlevianočné hviezdy a vločky, ktoré môžete umiestniť na vianočný stromček, na okno, balkón aj na záhradnú pergolu. Vlastným nápadom sa medze nekladú.

 
 

Nadčasový štýl vianočného osvetlenia do interiéra

Vianočná výzdoba sa určite neobíde bez rôznych vianočných svetielok. Sviečky, svetelné reťaze, lampiónikyvianočné girlandy alebo ozdoby do okien. To všetko vykúzli neopakovateľnú atmosféru a vtiahne vás do vianočnej pohody. Nemusíte svetelné reťaze vešať len na stromček. Naaranžovať ich môžete okolo okien, dverí, na steny izieb, okolo obrazov alebo môžete vianočnou dekoráciou dozdobiť vaše parapety aj stôl.

 
 

LED vianočné osvetlenie

Najmä je to maximálna úspora oproti prevedeniu vianočných reťazí s klasickými žiarovkami, pretože LEDky vydržia neskutečne dlho, až 50 000 hodín. Naviac sú bezpečné, pretože nevyžarujú žiadne teplo a sú prakticky nerozbitné. Je to až nemožné, ale nevýhody tohto osvetlenia nájdete naozaj veľmi ťažko. Úsporné LED vianočné osvetlenie si nemusíme dávať len na stromček. LED vianočné osvetlenie sa hodí všade - využite výhody LED reťazí a skúste si tento rok vyzdobiť napríklad aj svoj balkón.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk