Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Tipy pri nákupe detského lustru pre chlapca

Dátum: 6.10.2015

Zariaďujete detskú izbu pre chlapca? Nechajte sa inšpirovať našimi lustrami v tvare lietadiel, lokomotív, helikoptér alebo s motívom Cars.

Zariaďujete detskú izbu pre chlapca? Nechajte sa inšpirovať našimi lustrami v tvare lietadiel, lokomotív, helikoptér alebo s motívom Cars. 

Z materiálov prevažuje prírodné drevo

Rovnako ako sa v súčastnej dobe kladie dôraz pri zariaďovaní detskej izby na farebný nábytok, ktorý nie len pekne vyzerá, ale tiež rozvíja detské zmysly a fantáziu, tak nezabudnite aj na vhodné osvetlenie. Bola by škoda vzhľad pokaziť svietidlom, ktoré je určené napríklad do obývacej izby. Pokiaľ nemáte veľmi nízke stropy, kde by kvôli rozptylu bolo potrebne použiť detské bodové svetlo, odporúčame závesné stropné svietidlo. 

V jednej z minulých aktualít sme priniesli výber detských lutrov pre dievčatá, v tomto texte predstavujeme najžiadanejšie typy pre chlapcov. Zastúpene sú lustre v tvare lietatiel, formule 1, lokomotív a helikoptér. Žiarovky, ktoré môžu byť úsporné, výborné do tvaru zapadnú, takže nijak nerušia celkový vzhľad. Použité je prírodné drevo, ktoré je následne nafarbené pestrými farbami. Samozrejme všetko spĺňa europské bezpečnostné normy. 

Teraz frčí luster Cars

Protože medzi chlapcami je veľmi obľúbený animovaný film Cars, dostal sa tento motív aj na osvetlenie. V ponuke sú nie len lustre Cars, ale aj lampičky a nástenné svietidlá. Detská izba pre chlapca tak môže ladiť v rovnakom duchu. Vždy radíme, aby izbička bola pestrá, ale nie tmavá a preplácaná. Preto berte pri nákupe ohľad na farbu interiéru, osvetlenosť a pre ako staré dieťa je miestnosť určená. 

Pod textom v boxe nazvanom Súvisejúce produkty nájdete spomínané detské lustre pre chlapcov. 

 
Detský luster pre chlapca s motívom formule 1

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk