Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Tipy na vianočné darčeky

Stále si lámete hlavu nad vianočnými darčekmi? Nechajte sa u nás inšpirovať a venujte svojim blízkym niečo originálne.

Papuče a teplé ponožky v zimných mesiacoch zahrejú studené nohy. Zahrejú po rozbalení pri stromčeku tiež srdce? Nikto nechce pod stromčekom vidieť, rok čo rok, rovnaký darček. Poďte na tohtoročné Vianoce prefíkane a rozsvieťte s našimi darčekmi oči aj domovy Vašich blízkych.
Pre koho zvoliť aký darček?

Mamička a babička

Mamičky a babičky sú vždy skromné a praktické kráľovné domova. Venujte im preto niečo krásne a zároveň funkčné. Naše lustre premenia každú kuchyňu v honosný sál. Nechcete na Vianoce pripomínať starosti o domácnosť? Vyberte si z rady dizajnových lámp, pri ktorých mamičky a babičky môžu relaxovať s príjemnou knihou.

Otecko a dedko

Pre oteckov a dedkov, ktorí majú kutilského ducha, odporúčame vonkajšie reflektory. S ktorými, už nikdy nebudú musieť zastaviť svoje obľúbené činnosti, kvôli západu slnka. Ďalším darčekom, ktorý rozhodne ocenia, sú čelovky - vhodné pre všetky športové aktivity a dobrodružné výlety.

Deti

Na našom e-shope myslíme aj na najmenších členov rodiny. So svojimi obľúbenými postavičkami na detských osvetleniach, sa už nebudú báť strašidiel a bubákov. Stačí rozsvietiť lampičku a všetky obavy sa razom rozplynú. Pre malé princezné ponúkame svietidlá s Popoluškou, princeznou Bellou, Minnie a ďalšími, chlapci zase na osvetlení ocenia postavičky z Monsters, a.s., Blesk McQueen, alebo tiež Mickey Mouse.

Doručenie stihnete, prípadnú výmenu zariadime

Radi by sme Vám pripomenuli garanciu doručenia darčekov do Vianoc, nemusíte sa teda báť, že darčeky nestihnú prísť včas. Pre konkrétne informácie o dátumoch a spôsobe dopravy kliknite sem.

Nie vždy, sa napriek našimi najväčšími snahami, trafíme do vkusu blízkych. Pre tento prípad ponúkame výmenu nevhodných darčekov zakúpených od 6. do 20. decembra 2016. Viac informácií tu.

Rozsvieťte s darčekmi od nás oči aj domov!
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk