Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Svietidlá a osvetlenie za výborné ceny

Dátum: 22.5.2013

Ako domácnosť, kancelárie, rôzne verejné budovy, tak aj záhrady okolo domov, ulica apod potrebujú svoje primerané osvetlenie.

Svietidlá dôležitou súčasťou ako interiérov, tak exteriérov nielen pre svoje funkčné vlastnosti. Aj vzhľad svietidiel hrá pri nadobudnutí svietidiel veľkú úlohu.
 
Hlavné osvetlenie miestnosti tvoria najmä lustre alebo stropnice, ktoré sú oproti Lustrum menšia a hodí sa tak skôr do menších miestností, ako je kúpeľňa alebo chodba. Hlavné osvetlenie miestnosti je veľakrát zladené spolu s ďalšími doplnkovými svietidlami, ako nástenné svietidlá, bodové osvetlenie alebo stolný lampičky či podlahové lampy.
 
Svietidlá môžu mať rôzny dizajn, farby, prevedenie, počet žiaroviek apod Pri výbere svietidiel záleží len na Vás, akému vzhľadu svietidla dáte prednosť. Ponuka Vám umožňuje vyberať z moderných, klasických či dizajnových svietidiel, ďalej tiež z rustikálneho, ratanového, vitrážového alebo krištáľového osvetlenie.
 
Neponúkame len svietidlá interiérové ​​ale aj exteriérové ​​čiže vonkajšie svietidlá. Aj z tejto sekcie je naozaj z čoho vyberať. Vonkajšie lampy, senzorové svietidlá, solárne osvetlenie a mnoho ďalších svietidiel Vám ponúkame za výborné ceny.
 
Okrem iného ponúkame tiež svetelné zdroje k svietidlám, čiže nenahraditeľnú súčasť všetkého osvetlenia. Máme pre Vás k dispozícii ako klasické žiarovky tak úsporné žiarovky, halogénové žiarovky a LED zdroje.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk