Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Sviatok lásky a úcty k ženám - MDŽ

Tradičný sviatok všetkých dievčat a žien. Ako ste na tom vy, máte už nejaký darček?

Medzinárodný deň žien - tipy na prekvapenie pre vašu polovičku

Medzinárodný deň žien pripadá každý rok na 8. marca. Ak opomenieme obligátnu kytičku, bonboniéru (švajčiarske pralinky nikdy nesklamú!) alebo prianie, dostávame sa k pozornostiam trvalej hodnoty. A vôbec nemusia byť nedostupné. 
 
 
Stačí sa včas pozrieť na náš e-shop. Najdete tu plno drobných, ale milých lampičiekDekoračné svetielka v podobe solných lampičiek v ružovej farbe ne sú len krásny doplnok interiéru. Svojimi účinkami dokáže ionizovať ovzdušie a zaistiť tak lepšiu klímu v miestnosti. 
 
 
 
Ženu je potrebné oslavovať, usmerniť a milovať. MDŽ nie je len o láske k ženám a úcte k nim. Tento sviatok by mal byť pripomienkou toho, čo všetky ženy behom storočia dokázali a k akému veľkému posunu v ich postavení v spoločnosti došlo. Skôr bolo zvykom priniesť žene kvetinu a nežne ju pobozkať. Dnes je možné myslieť aj na praktickejší darček. Napríklad stmievateľnú lampičku na nočný stolík alebo k obľúbenému kreslu a čítaniu.
 
 
 
Ak máte obavy, či vyberiete správny dizajn, ktorý sa jej bude ľúbiť, stačí voliť kombináciu voľných lampových nôh a rôznych tienidiel, ktoré sa dajú obmieňať.

A nápadov je omnoho viac...

Vášnivej kuchárke vyberte podlinkové svetlo, ktoré sa bude hodiť do vašej kuchyne. Športovkyne a nadšené outdoorové bežkyne ocenia čelovku pre večerné behy. Romantickú dušu potešte sladkou lampičkou s kvetmi alebo rustikálnym lustrom s kvetovanými tienidlami. Mladá maminka ocení orientačné svetielko k detskej postielke, keď musí niekoľkokrát za noc vstávať. A žena, ktorá sa vám chce ľúbiť zas svetlo nad zrkadlo alebo rovno osvetlené zrkadlo. U nás nájdete oboje. 
 
 
 
Nakoniec darček, ktorý doceníte aj vy. S jarou prichádza krásne počasie a večerné posedenie na balkóne alebo terase, ktorú si môžete osvetliť lampášikom alebo sviečkou na batérie, bez obáv zabudnutia sfúknutia plameňa. 
 
 
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk