Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Svetlo, ktoré uľahčuje prácu - to je OSRAM

Na prvý pohľad si niektorí môžu myslieť, že umelé svetlo je možno triviálne a úplne bežné. Pri bližšom skúmaní ale objavia takmer nekonečné spektrum možností, ktoré nám ponúka zdroj svetla OSRAM.

OSRAM sa za viac ako 110 rokov svojej histórie stal lídrom na svetovom trhu v oblasti automobilového osvetlenia. Je partnerom popredných výrobcov automobilov. Viac než polovica osobných áut, ktorá sa ročne na celom svete vyrobí, je vybavená svetelnými zdrojmi OSRAM. Vďaka inovatívnym riešeniam osvetlenia založených na technológii LED.
 
 
 

LED technológie v OSRAME hrá prím 

Keď budete potrebovať vymeniť autožiarovku alebo opraviť váš automobil behom noci, určite využijete praktické LED osvetlenie OSRAM nielen v garáži, ale aj vonkajšie umiestnené napríklad nad garážovými dverami. Toto profesionálne osvetlenie by nemalo chýbať v žiadnom servise alebo domácej dielni. Vďaka kompaktným rozmerom, odolnej konštrukcii a vysokej svietivosti si hravo posvietite aj v najtemnejších kútoch.
  

Pomocník do kuchyne aj priateľ s prírodou

Aj to sú výrobky OSRAM. Nielen kuchynské LED podlinkové svietidlá podporia nejednu kuchárku alebo kuchára pri svojom kulinárskom výkone. Moderné a nadčasové telesá, osadené LED diódami s dlhou životnosťou sú verným priateľom. A to nielen v kuchyni. Výkonnejšie modely svietidiel OSRAM posvietia aj v dielni na práce správneho domáceho majstra. A slnkom pohánené svetlá potom zaistia bezpečný vjazd do garáže. Nočné OSRAM svetielka do zásuvky zas ochránia vaše deti pred "nočnými bubákmi". 
 
 
 

Ešte kúsok k presvedčeniu?  

Chrómové kryty energeticky účinných LED svietidiel QOD prepožičajú punc exkluzivity akémukoľvek obytnému priestoru. OSRAM lustre upútajú pozornosť a upozornia návštevníka, že sa nachádza v celkom modernej a technologicky priateľskej domácnosti.
Flexibilné stropné svietidlá typu „downlight“ sú osadené 16 vysoko výkonnými LED diódami teplej bielej farby a vďaka ich plochosti sa dajú rýchlo inľtalovať prakticky všade. Naviac sa QOD svetelné štvorce pýšia dlhou životnosľou 30 000 hodín. 
 
S našimi zaujímavými cenami už stojí za to vyskúšať OSRAM, nemeckého ťahača medzi svietidlami. 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk