Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Svetla do zásuvky: praktické riešenie do každého interiériu

Dátum: 23.2.2016

Pokiaľ si nechcete robiť starosti s rozkopávaním stien a tiež sa Vám nepáčia rozhádzané prívodné káble, sú riešením svetlá do zásuvky.

Ako vraví jedno staré porekadlo, v jednoduchosti je krása. Pokiaľ si nechcete robiť starosti s rozkopávaním stien a tiež sa Vám nepáčia rozhádzané prívodné káble, sú riešením svetlá do zásuvky. Pozrite sa, aké rôzne typy sú k dispozícii.

Nejčastejšie využitie ako nočné svetlá v detských izbách

V našej ponuka svietidiel do zásuvky nájdete predovšetkým detské nočné svetlá - nástenné LED lampičky. Dovážame ich od španielskeho výrobcu Dalber, ktorý sa na osvetlenie detských izieb špecializuje. K dispozícii sú v rôznych farbách, teda pre dievčatá a chlapcov, a vypínač sa nachádza priamo na osvetlení. Vďake použitiu LED technológie môže lampa zapojená do zásuvky kľudne svietiť celú noc a pritom spotreba elektrickej energie bude veľmi nízka. Samozrejmosťou je úplná bezpečnosť. 
 

Dekorativna lampa do zásuvky LED lampa do zásuvky


LED pásy aj žiarivky priamo určené do zásuvky

Samozrejme svetlá do zásuvky nájdu uplatnenie aj v iných interiérových miestnostiach. Napríklad zásuvkové svietidlá MINI LIGHT so senzorom sa hodia na chodbu či schodisko. Veľmi efektné, predovšetkým v obývacích izbách a spálňach sú LED pásy, z ktorých niektoré typy sa tiež dajú zapojiť do zásuvky. A rovnako v kuchyniach nad pracovnou linkou sú často vidieť žiarivkové svietidlá, ktoré možno zapojiť priamo do zásuvky. 

Široký sortiment lámp a svetiel do zásuvky si môžete prehliadnuť nižšie v boxe. Zaručujeme najnižšie ceny na Slovensku. 


Žiarivkové svetlo do zásuvky nad kuchynskou linkuKuchynské žiarivkové svietidlo do zásuvky

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk