Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Rozžiarte si sviatok svätého Valentína tématickou inšpiráciou lustrov a lampičiek

Poznáte ten februárový pocit? Zima je skoro za nami, no aj tak je zima. Nevieme, či sa púšťať do jarného upratovania, či zaliezť pod perinu. Či oslavovať snežienky, či ešte tých pár Vianočných ozdôb nechať za oknom. Na zozname obľúbených mesiacov nebýva február v top 5. Ale aj tak!

Nachádza sa v ňom svetlý bod v podobe 14. februára a tak sa poďte pozrieť, ako si zahriať domov s trochou valentínskej inšpirácie. Môže to byť premena na pár týždňov, ale možno vás chytí a už nepustí. V hlavnej roli kombinácia ružová a žiarivá až machovo červená v podobe svietidiel.

Okúzľujúce osvetlenie 

Áno v ponuke máme i romantické osvetlenia, a rozhodne nemusia byť využívané len na Valentína. Ten, kto preferuje rustikálny štýl vybavenia bytu, iste potvrdí, že i doplnok v podobe lampy alebo okúzľujúceho lustru je potrebný.

A zároveň ten, kto má malé dievčatko princeznú, iste dodá, že ani vybavenie detskej izbičky sa nezaobíde bez sladko ladeného ružového osvetlenia. I pre tieto zámery sme plne vybavení podmanivými typmi osvetleniaVerte alebo nie, ale výrazne ružové osvetlenia nie sú výsadou len dievčenských detských izieb, ale svetoví designéri nimi dokážu doplniť i miestnosti dospelých alebo recepcie a designové čakárne. Využívajú kontrasty k neutrálnym farbám ako je biela a šedá alebo napríklad tmavo hnedá. A vôbec sa nejedná o gýč, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

 
růžový lustr            růžové osvětlení
 
 
 
Rovnako ako ružová, charakterizuje lásku i červená farba. V našej ponuke sa v červených farbách nachádzajú jak romanticky ladené osvetlenia, tak i čisto moderné designové kúsky. Teda opäť takto farebne ladené osvetlenia uspokoja jak romanticky založených zákazníkov, tak moderných fajnšmekrov. Výrazná červená farba opäť dotvorí kontrast interiéru tam, kde je potrebná energia a sústredenosť bez únavy. Hodí sa do pracovní, k písacím stolom, ale i do kuchyní.
 
Viete o tom, že práve červená farba dokáže podporovať chuť k jedlu? Preto vkusne umiestnené červené osvetlenie v reštaurácii vedie k vyššej útrate za pokrm, rovnako ako v obchode červený obal ponúka k nákupu takto zabalené pochutiny?
 
 
romaticky laděné osvětlení               moderní osvětlení
Romanticky ladené osvetlenie Globo 51420-6D - Stropné svietidlo ILEANA                Philips Massive 40847/32/10 - Závesné svietidlo DEBUSSY
 
 
Aby sme sa vrátili späť k sviatku sv. Valentína, nie je možné zabudnúť na tradičné symboly lásky. Teda srdiečka. Aj osvetlenie so srdiečkami objavíte v našej ponuke. Kategorizujeme ich do detského osvetlenia, no aj tak vieme, že zdobí nejednu izbu dospelej slečny.  Práve osvetlenia v tvare srdca sú nielen valentínskou klasikou, ale i voľbou poeticky zmýšľajúcich dám. 
 
 Valentýnský lustrValentýnValentýnský lustr
 
Kompletnú ponuku lustrov podobného charakteru i farieb nájdete v našom eshope.
 
 

Valentín bez kvetín? Ani omylom

A čo by to bolo za Valentína bez kvetín. Ozdobiť a rozveseliť váš domov môžete nápaditými kvetinovými lustrami a lampami. Kvetinové potisky tienidiel lámp vhodne dokombinujú provensálsky štýl. Luster s kvetinovým dekórom vám umožní sa vrátiť do detstva a prázdnin trávených na vidieku. Rovnako tak navodí príjemnejšiu domácu atmosféru práve v chladných zimných mesiacoch. Naše portfólio tématického kvetinového osvetlenia je skutočne široké.
 
Květinový lustrBarokně opuletní lustrrustikálním osvětlenínástěnné svítidlolustrkvětonová lampakřišťálový lustr
 
 
Môžete sa rozhliadnúť v ponuke sladkých kvetinových osvetleniach ladiacich s provensálskym štýlom, barokovo opulentným zdobením kvetinových lustrov , alebo v rustikálnych svetlách.  Taktiež vintage stolné lampy skrývajú nemalé poklady.  Kvetinovým vzorom sa chvália i nástenné svietidlá i vitrážové lustre. Prisadené svietidla s dekorom kvetín sú tiež v hojnom počte. Dekoratívne malé kvetinové osvetlenia tvoria práve ideálny valentínsky darček a honosné krištáľové lustre sa stávajú doslovnou čerešničkou na torte. 
 
Aj keď za tú možno považovať i malú, ale nápadnú stolnú lampičku podobe kaktusu, pretože i Valentín môžete brať humornejšie.
 
lampa kaktus 
 
Či už sviatok sv. Valentína oslavujete alebo nie,  ponúkli sme vám práve  i časť produktovej ponuky, ktorú by ste mohli prehliadnúť. Pritom sa v nej skrývajú mnohé zaujímavé kúsky. Skutočne si stačí vybrať ten správny "romantický štýl", ktorý v designu bytu vôbec nemusí pôsobiť presladene ani detinsky. 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk