Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

RGB LED pás – novinka interiérového osvetlenia

Dátum: 4.3.2016

Predstavujeme vám modernú technologickú vychytávku - RGB LED pásy. Svietia rôznymi farbami a riadia sa jednoducho na diaľku ovládačom.

Predstavujeme vám modernú technologickú vychytávku - RGB LED pásy. Svietia rôznymi farbami a riadia sa jednoducho na diaľku ovládačom. Sú ideálne do kuchyne, kúpeľne aj obývacej izby.

Farebné LED pásy s dlhou životnosťou

Pásové LED osvetlenie zažíva v posledných rokoch boom. Už nejde len o extravagantné riešenie niektorých designerov, pásy osadené malými úspornými diódami sú k videniu v rade slovenských domácností. Môže za to nie len ich veľká úspora elektrickej energie, ale tiež dlhá životnosť (okolo 25 000 hodín) a ľahká inštalácia - ako je vidieť na obrázku nižšie, pásy možno podľa potreby skracovať a potom sa nalepujú na určenú plochu. 

Pretože vývoj interiérového osvetlenie ide neustále kupredu, sú teraz novinkou RGB LED pásy. Tie obsahujú diódy vyjadrujúce 3 farby - červenú, zelenú a modrú - a ich skladaním potom vznikajú ďalšie farebné efekty. Nie je teda problém, aby ste kuchynskú linku mali raz osvietenú klasicky na bielo a inokedy na modro či na žlto. Aby všetko bolo užívateľsky čo najpríjemnejšie, sú LED pásy dodávané diaľkovým ovládaním. Ten slúži nie len k voleniu a miešaniu farieb, ale aj k nastaveniu intenzity svetla. 

Farebný RGB LED pásZapojenie RGB LED pásu

Využitie v kuchyni pod linkou aj v obývačke za televíziou

Ako môžete vidieť v boxe nižšie, RGB LED pás u nás môžete zakúpiť v rôznom prevedení (všetky sú teda na 230 V). Medzi zákazníkmi je obľúbená dĺžka 5m. Veľmi zaujímavou vychytávkou je naviac u niektorých sad spojky v tvare L, vďaka ktorej je možná aj inštalácia do rohov.

Už v úvode zaznelo, že využitie farebných svetelných LED pásov je značne široké. Najčastejšie sa s nimi stretnete v kuchyni pod linkou a v obývacej izbe, v priestore za televíziou alebo pri osvetlení poličiek. Veľmi efektné sú pásy, ale aj v kúpeľni a k osvetleniu schodov. Farebný LED pás do kuychyne
 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk