Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Pridali sme do sortimentu nové lampy

Dátum: 15.9.2015

Zháňate modernú stolnú alebo stojaciu lampu? Pozrite sa na fotografie našich nových svietidiel a nechajte sa inšpirovať.

Zháňate modernú stolnú alebo stojaciu lampu? Pozrite sa na fotografie našich nových svietidiel a nechajte sa inšpirovať. 

V kurze je retro a minimalizmus

Naše nové lampy pochádzajú predovšetkým od renomovaných značiek akými sú Eglo, Philips a Ideal Lux. Konkrétne na prvom obrázku sú vidieť nástenné a stolné lampy Newton, pre ktoré je charakteristický retro štýl. Veľmi netradičný tvar - kocku - majú stolné LED lampy Kubiz od výrobcu Philips Massive. Na výber je z dvojakého typu dreva: tmavého a svetlého. 
 


Nástenné a stolné lampy NewtonDesignová LED stolná lampa Kubitz
 

Prevažuje používanie LED technológie

Minimalistický štýl je teraz trendy u stolných lámp určených do kancelárie alebo ku čítaniu do spálne. Používajú sa ohybné (husie) krky, vďaka ktorým je možné tienidlo lampičky otáčať podľa potreby. Z noviniek, ktoré môžete vidieť na ľavom obrázku, menujeme LED lampy z kolekcie Swan. Sú k dispozícii v niekoľkých farbách a môžu mať klasický pevný stojan, alebo je pripevnený pomocou klipsu. Úspornú technológiou LED využívajú aj lampičky Eron ( na obrázku vpravo), ktoré boli dokonca ocenené profesionálnymi designérami za svoj vzhľad. Veľmi pekné sú tiež nové LED lampičky Piculet (na spodnom obrázku), ktoré sú inšpirované siluetou ďatľa. 
 

LED stolná lampa SwanLED lampička na stôl kolekcie Eron

LED stolná lampa Piculet
 

Praktický je u stolných lámp stmievač

Pokiaľ potrebujete v spálni rôznu intenzitu osvetlenia, napríklad ku čítaniu silnejšie svetlo, a potom na relax slabšie, sú najvhodnejšie stolné lampy so stmievačom. Na ľavom obrázku je vidieť lampa Tulmis. Od výrobcu Philips Lirio máme novinku tiež v podobe stojacej lampy Lucebar. Tá je vysoká takmer 1,8 metra, takže interiér veľmi ozvláštni a poskytne tiež veľa svetla. 
 

Stolná lampa se stmievačom TulmisStojacia lampa LED Philips Lucebar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk