Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Ozdobte interiér závesnými svietidlami

Dátum: 3.7.2015

Závesné svietidlá sú najčastejšie typy interiérového osvetlenia. Teraz frčia tie vo výrazných farbách a netradičných tvaroch.

Závesné svietidlá sú najčastejšie typy interiérového osvetlenia. Teraz frčia tie vo výrazných farbách a netradičných tvaroch. Pozrite sa na naše novinky.
 

Moderný vzhľad vďaka papieru či textilu

Moderný luster Eglo GaetanoJe vám blízky moderný design? Nechcete si osvetlenie kupovať len kvôli funkčnosti, ale hlavne jeho vzhľadu? Máte vyšší strop? Páčia sa vám výrazné farby? Potom práve vás určite zaujmú designové stropné svietidlá od preverených značiek ako je Eglo, Phillips Massive či Luxera.

V klasickej bielej a čiernej, ale aj netradičnej fialovej a zelenej sú k dispozícii závesné lustre GAETANO (na obrázku). Farbami žiaria aj svetlá z kolekcie Plibo, ktoré sú vytvorené látkovými tienidlami. Retro štýl zas charakterizuje osvetlenie z kolekcie MODERNA od výrobcu Jupiter. Ale design nemusí byť vždy len drahý. Napríklad papierové lustre IDA u nás zoženiete od 5,19 EUR. 
 

Frčia zaoblené tvary

U závesných svietidiel samozrejme nehrá rolu len sfarbenie, ale tiež tvar. Veľmi originálne bolo poňaté svetlo TOE - ako fľaša od vína. Tiež kolekcia lustrov PRATTO má krásne zaoblený vzhľad a navyše zaujme aj použitý materiál - matný hliník. Ideálne osvetlí konferenčný stôl v obývacej miestnosti. Takisto sa hodí do spálne či moderne zariadenej pracovne. 
A ak chcete skombinovať design a úsporu energie, je vám k dispozícii kolekcia ECOMOODS. Tá zahŕňa nielen lustre a prisadené svietidlá, ale aj vonkajšie nástenné svietidlá. 


Svietidlo EcomoodsModerné stropné závesné svietidlo Ecomoods

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk