Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Naskladnili sme nové detské stolné lampy a lustre

Dátum: 15.12.2015

Pokiaľ práve vyberáte svetlo do detskej izby, radi by sme vás upozornili na našu novú zásielku detských svietidiel od známeho španielskeho výrobcu Dalber.

Pokiaľ práve vyberáte svetlo do detskej izby, radi by sme vás upozornili na našu novú zásielku detských svietidiel od známeho španielskeho výrobcu Dalber. Zastúpené sú aj obľúbené motívy s Hello Kitty či Angry Birds. 

Všetky detské svietidlá Dalber s trojročnou zárukou 

Osvetlenie detskej izby Dalber v sebe spojuje dve veci, ktorú sú pre rodičov najdôležitejšie - kvalitné a bezpečné prevedenie a design, ktorá sa páči deťom a podporuje ich mentálny rozvoj. Najčastejšie je z materiálov použité sklo a plast - oboje je značné odolné. Pretože sa španielska značka Dalber venuje výrobe svetiel do detskej izby už peknú radu rokov, vieme o ich kvalitách, a tak na všetky ich produkty poskytujeme 3 roky záruku a to bezplatne. 

Svetlá pre deti aj teenagerov

Výhodné je, že v novej kolekcii sú použité motívy pre úplne malé deti (edícia The hight train, Circus), pre väčších (My little farm, Hello Kitty, Angry Birds) a tiež pre teenagerov (England - s motívom anglickej vlajky, Jeans - imitujúcu riflovinu, Paris - motívy Paríža). Čo sa týka rozdelenia podľa typu osvetlenia, najväčšou mierou sú zastúpené detské lustre, nočné svetlá do zásuvky, stolné lampy a prisadené stropné svietidlá - s jedným alebo tromi svetlami. Ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie, k dispozícii sú lustre a lampičky v rovnakom designovom prevedení, aby bola izbička pekne zladená. Celý sortiment svetiel do detskej izby od značky Dalber potom nájdete v boxe nižšie. 
 

 Detská stolná lampa DalberDetský luster Dalber

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk