Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Nástenné svietidlá do interiéru aj pre vonkajšie použitie

Dátum: 23.9.2014

Centrálne osvetlenie je na mieste, ale stále to nie je ono? Stále v miestnosti nie je také osvetlenie, aké si predstavujete? Siahnite po nástenných svietidlách, dodajú tú pravú mieru svetla.

Centrálne osvetlenie je na mieste, ale stále to nie je ono? Stále v miestnosti nie je také osvetlenie, aké si predstavujete? Siahnite po nástenných svietidlách, dodajú tú pravú mieru svetla a skvele doplní interiér.

Nástenné svietidlá radíme medzi doplnková svietidlá. Tie majú za úlohu doplniť hlavné osvetlenie miestnosti a osvetlí len vybrané miesta ako je čítací kútik, zaujímavý detail miestnosti či pracovný stôl. Medzi doplnkové osvetlenie sa ďalej radí aj rôzne bodovky, podhľadové svietidlá či trebárs LED pásiky.

Nástěnné svítidlo BLACK JACKNástěnné svítidlo CRYSTAL 6xG4/12V/10W

Nástenné svietidlá umožňujú flexibilné použitie kdekoľvek v interiéri. Tiež široká škála farieb, tvarov a použitých materiálov zaručuje, že svietidlo jednoducho zladíte s ostatným zariadením. Pokiaľ zvolíte výraznejšie dizajnový kúsok, získate tak nielen požadované osvetlenie interiéru, ale tiež zaujímavý doplnok interiéru. 
Pojem nástenné svietidlo mnohým z nás evokuje predstavu klasickej "placky na stene". Avšak radi by sme zdôraznili, že nástenným svietidlom môže byť aj bodovka či lampička umiestnená na stene. U vonkajších svietidiel sa často stretávame s rôznymi lampášmi a zdobenými svietidlami.

Ako vyberať nástenné svietidlá? Pre tých do interiéru platí len dve veci - váš vkus a finančné možnosti. Vyberajte podľa toho, čo sa vám páči a predovšetkým hodí do interiéru. Pri výbere vonkajšieho nástenného svietidla je potrebné dbať na dostatočné IP krytie. Teda ochranou pred vodou a drobnými časticami. Nástenné svietidlá určené do exteriéru by mala mať minimálne IP 44.

Venkovní reflektor ALEGA 1xR7s/400WSTEINEL 617813 - Senzorové nástěnné svítidlo L 15 1xE27/60W černá

Nástenné svietidlá predstavujú užitočné pomocníkmi pri osvetľovaní vášho domu i záhrady. Využite našich veľkých zliav a vyberte si to pravé!

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk