Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Naskladnili sme nový vianočný tovar

Na adventnom venci plápolá prvá sviečka, za oknom sa mihotajú snehové vločky a domov volá po vianočnej výzdobe. Nič nenavodí vianočnú atmosféru tak, ako reťaze a vianočné dekorácie.

Vianočné reťaze

Pripravili sme si pre Vás množstvo rôznych vianočných dekorácií, aby si na svoje prišiel naozaj každý. Medzi najobľúbenejšie patria bezpochyby vianočné reťaze.
Či už patríte medzi priaznivcov množstva reťazí a zdobíte s nimi okenné a krbové rímsy, omotávate schodisko a milujete farebné svetielka všade po dome, alebo ste zástancami striedmejšieho štýlu, rozhodne si u nás vyberiete.
 
Ponúkame tiež vonkajšie osvetlenie v rôznych dĺžkach a farebných prevedeniach. Stačí sa už len rozhodnúť, či tento rok ozdobíte balkón, krík pred domom alebo napríklad strešnú rímsu. Ste nerozhodní? Ozdobte všetko a zapojte sa do súťaží o najlepšie vianočné osvetlenie, ktoré prebiehajú po všetkých kútoch republiky.
Prestala vám svietiť žiarovka u reťaze? Nezúfajte! Ponúkame obyčajné, aj LED náhradné žiarovky.
 

Dekorácie do okien

Dávno uplynula doba, kedy jedinou výzdobou na našich oknách boli papierové vločky. Z tých Vás samozrejme nezradzujeme, ale môžu byť krásne osvetlené našimi vianočnými svietnikmi, alebo dopĺňať LED dekorácie rôznych tvarov, ktoré nájdete v kategórii >> Osvetlenie do okien.

Vianočné stromčeky

Nezabúdajme na niečo, bez čoho by Vianoce nikdy neboli tými pravými Vianocami. Nie všetci si môžu zaobstarať živý vianočný stromček, či už z nedostatku miesta, alergií alebo je im stromčekov, odrezaných pre vianočné potešenie, ľúto. Pre týchto všetkých sme zaradili do sortimentu umelé vianočné stromčeky. Vďaka nim sa môžu nechať vianočnou atmosférou strhnúť všetci.

Už ste si dekorácie objednali a vyzdobili svoj domov? Posaďte sa, dajte si vianočný punč a užívajte si tých krásnych pokojných chvíľ so svojimi blízkymi. Veď práve o nich, je to pravé čaro Vianoc!  

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk