Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vsaďte na moderné bodovky v bielej, či čiernej farbe

Dátum: 15.4.2016

Novo v našej ponuke nájdete kruhové, či štvorcové bodové svetlá, ktoré sú vhodné zvlášť do obývacej izby, kuchyne a pracovne.

Novo v našej ponuke nájdete kruhové, či štvorcové bodové svetlá, ktoré sú vhodné zvlášť do obývacej izby, kuchyne a pracovne. Jednoduchý tvar a biela alebo čierna farba - to je design, ktorý teraz frčí. 

Kombinácia viacerých bodoviek vykúzli zaujímavý svetelný efekt

Keď človek dnes listuje katalógy moderného bývania, veľký priestor je venovaný osvetleniu a nezastupiteľnú rolu majú bodové svietidlá, skrátene bodovky. Tie, ako už z ich názvu vyplýva, osvetľujú určitú menšiu plochu, sú teda ideálne nad barový pult, kuchynskú linku alebo pracovný stôl. Vďaka svojej malej veľkosti odporúčame použiť viac kusov, aby sa tak dosiahlo zaujímavého svetelného efektu. Ako vidíte nižšie na obrázku, bez problémov možno bodové svetlá skombinovať aj s lustrom. 

Moderné stropné bodové osvetlenie už od 5,50 Eur

Aktuálne sme náš sortiment bodoviek rozšírili o kovové svietidlá DOWNLIGHT ROUND a DOWNLIGHT SQUARE. Vynikajú jednoduchým designom, ktorý je práve IN: kruhový/štvorcový tvar a biela/čierna farba. Túto modernú novinku u nás kúpite už od 5,50 Eur. 
Vďaka najuniverzálnejšiemu typu patice - E27 - do osvetlenia môžete namontovať všetky typy svetelného zdroja, vzhľadom k úspornosti a dlhej životnosti odporúčame LED žiarovky. 

Stropné bodové osvetlenie

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk