Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Nachystajte sa na jar

Prichádza jar a s ňou aj veľa energie a nápadov. Nechajte sa inšpirovať naším vonkajším osvetlením a zvelebte okolie svojho domova.

Vonku rozkvitli prvé snežienky a to znamená, že kráľovná zima končí svoju vládu. Prichádza jar a všetko sa bude zase zelenať. Niet divu, že nás prvý jarný lúč vytiahnu von. Veď sme celú dlhú zimu presedeli doma a schovávali sa pred mrazmi. Naša pozornosť sa teda bude zameriavať z interiéru na zveľadenie exteriéru našich domovov.

Esteticky i prakticky

Možno premýšľate nad tým, ako zvelebiť priestory okolo domu. Výborným estetickým, ale aj praktickým riešením je naše vonkajšie osvetlenie.

Záhradné lampy budú ideálnym riešením pre osvetlenie vašej záhradky a za ich žiary si budete môcť užívať večerných prechádzok a jarného vánku. Pokiaľ hľadíte na ekonomickú stránku alebo sa zaujímate o ekológii, iste Vás nadchnú solárne svietidlá, ktoré sa budú výborne vynímať pozdĺž cestičiek okolo domu.

Premýšľate nad osvetlením do Vášho altánku alebo pergoly? Z našej kategórie vonkajších lustrov si rozhodne vyberie každý.

Príjazdovú cestu k domu výborne nasvietia nájazdové svietidlá, s ktorými sa nemusíte báť prichádzať k domovu aj so zhasnutými svetlami. Dúfame však, že sa domov nebudete musieť nikdy potme prikrádať :)
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk