Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Máme desiatky typov lustrov v tvare gule

Dátum: 8.9.2015

Radi sa odlišujete a chcete tiež mať originálne osvetlenie? Vybrali sme pre Vás lustre v tvare gule. Vyberať je možné z rôznych materiálov aj farieb.

Radi sa odlišujete a chcete tiež mať originálne osvetlenie?  Pripravili sme pre Vás zoznam lustrov v tvare gule. Vyberať je možné z rôznych materiálov a farieb.  

Samostatne aj vo viac kusoch na lanku

Tento typ osvetlenia sa bude najviac hodiť do obývacej izby, spálne, do kuchyne nad jedálenský stôl a prípadne aj to štýlovejšie zariadenej pracovne. V súvislosti s tým, koľko budete potrebovať svetla, je možné vyberať z dvoch základných typov:
  • Svietidlo s len jednou guľou - v našej ponuke sa jedná napríklad o lustre z kolekcií Milagro a Rebecca (viď prvé dva obrázky). Hodia sa do menších priestorov.
  • Závesné svietidlo na tyči s niekoľkými guľami vedľa seba, alebo sú gule zavesené zo stropu, ale majú rôznu dĺžku - na spodnom obrázku je luster Fenari. Tieto väčšie svetlá sú ideálne k nasvieteniu dlhého jedálenského stola alebo barového pultu. 
Okrem počtu gulí sa svietidla samozrejme líšia použitým materiálom. Najlacnejšie vyjdú papierové lustre, ale ich životnosť je nízka. Preto odporúčame voliť kov, sklo alebo plast. Tieto materiály sú odolné a ľahko sa udržujú. Pokiaľ ste okrem netradičného tvaru tiež priaznivci farieb, mohli by Vás osloviť plastové lustre na lanku od značky Prezent, Ktoré sú k dispozícii v bielej, modrej, zelenej, oranžovej a žltej farbe. 

Zoznam lustrov v tvare gule nájdete pod týmto textom v boxe súvisiace produkty. Ceny začínajú už od 6,90 EUR. Upozorňujeme, že okrem kompletných lustrov predávame aj náhradné sklenené gule

 

Luster gula MilagroLuster v tvare gule Rebecca

Designový luster gula

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk