Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Luster predtým a teraz

Dátum: 10.3.2014

Luster. Stála súčasť ľudských obydlí už po stáročia ako ich osvetlenie. Tie najstaršie vznikali dávno pred objavením elektriny.

Luster. Stála súčasť ľudských obydlí už po stáročia ako ich osvetlenie. Tie najstaršie vznikali dávno pred objavením elektriny.
 

Mali najčastejšie tvar kríža, na ktorom boli sviečky, alebo kruhu, kde svíčiky svietili po jeho obvode. V dnešnej dobe prevládajú úplne elektrické, aj keď v určitom období existovali aj lustre plynové. Ako súčasť interiérov aj lustre podliehajú módnym trendom.
 
Veľkou módou zostávajú krištáľové lustre, ktoré tvoria často dominantný prvok hlavnej obytnej miestnosti či verejne prístupných slávnostných priestorov, ako sú haly divadiel či koncertné sály. Vybrúsené krištáľové či sklenené plochy majú výnimočnú schopnosť odrážať svetlo, čím umožňujú vytvárať zaujímavé obrazce a rozžiariť opticky celú priestoru.
 
V našej ponuke môžete nájsť široký sortiment lustrov roztriedený do niekoľkých sekcií. Môžete si objednať lustre klasické, moderné, krištáľové, ratanové, vitrážní, kuchynské, exteriérový či rustikálny lustre. Tie môžu napríklad dopĺňať štýlovo aj staršie interiér. Hoci svojím vzhľadom odkazujú k tradičným materiálom, sú to technicky moderne vyrobená svietidlá, spájajúcej dnešnú dobu s minulosťou prostého vidieckeho života. Nezabúdame ani na veľmi obľúbené lustre detské, ktoré majú svoju špecifiku.
 
Ceny lustrov z našej ponuky sa pohybujú od najlacnejšieho za 3 € po najdrahšie v hodnote 3 839 €, vyberať môžete momentálne z 2 170 rôznych lustrov.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk