Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Letné osvetlenie balkóna

Príjemné a teplé podvečey nás aj vo všedný deň zvádzajú k posedeniu v záhrade alebo na balkóne či terase. Vonkajšie svetlá a vhodné svietniky nám umožnia pretiahnuť si deň do noci.

Predĺžená obývacia izba. Aj takú podobu môže mať balkón, lódžia alebo terasa. Potom samozrejme musí rovnako ako obývačka ponúknuť príjemné posedenie a dostatočné osvetlenie.
 
Často sa zabúda na balkón, práve pomocou správneho osvetlenia, staršieho kresla, trochou látky a rastlín z neho môžete vykúzliť krásne a útulné miesto na relax, čítanie dobrej knihy alebo napríklad len k posedeniu s priateľmi.
 

Svietidlá na balkón alebo lódžiu

Nepostrádateľný doplnok predstavujú svietidlá. Posedenie vonku si vďaka nim môžete vychutnávať aj po západe slnka. Vyberať je dnes možné zo širokej škály dekoratívneho vonkajšieho osvetlenia, ktoré môžete zavesiť na balkónové zábradlie, kvetinový stojan alebo jednotlivo umiestniť na stôl, na podlahu alebo do kvetináča medzi kvety.
 
          
     

Solárne svetlá  

Voľte svietidlá so solárnym napájaním, nepotrebujú zásuvky ani káble. Stačí ich len nechať na slnku, aby sa dobili, a potom ich môžete použiť kdekoľvek. Pokiaľ sa predsa len rozhodnete pre svietidlá s napájaním, dajte prednosť typom vybaveným LED žiarovkami. Spotrebujete tak až o 85%  menej energie a vydržia vám svietiť dlhšie ako klasické.
 
      

Svetelné reťaze, lampy a lampičky  

Rovnako ako v obývacej izbe aj na balkóne je ideálne kombinovať viac typov osvetlenia: Vonkajšie svetelné reťaze a závesné lampy je možné doplniť jednotlivými stojacími lampičkami, ktoré sa umiestnia na stôl alebo medzi kvety. Na balkóne si tak jednoducho vytvoríte jedinečnú atmosféru pre príjemné letné večery. 
 
 
 
 
 

LED Sviečky 

Ešte romantickejšiu náladu je možné vytvoriť pomocou lámp, lampášov a sviečok.
Veľmi využívané sú klasické sviečky, ale hrozí u nich zranenie, pokiaľ máte deti alebo domácich maznáčikov. Preto ich je možné nahradiť LED sviečkami, s ktorými sa nemôže nič stať. 
 
    
 

LED Pásiky 

Optimálnou variantou bez nutnosti rekonštrukcie sú LED pásiky, ktoré sú nielen moderné, ale splnia účel ako dekoratívny tak aj funkčný. Ich inštaláciu zvládnete sami, pretože sú vybavené samolepiacou páskou a ich dĺžku ľahko vyriešíte napájaním a strihaním jednotlivých častí. LED pásiky sú pre použitie v exteriére zaliaté v silikóne, čo je pre vonkajšie použitie ideálne.
 

Nástenné lampy na balkón 


Kto má to šťastie a má elektrinu zavedenú aj na balkóne, asi zvolí k osvetleniu nástennú lampu. Na balkón si zabezpečte také svetlá, ktoré tu pri pobyte nebudú prekážať. Kužeľ svetla esteticky ozvláštňuje fasádu domu a príjemne osvetluje jeho okolie. Voliť môžete smer svetla hore, dole aleebo oboma smermi.
 
 
 
Podmienkou ale zostáva, že by svetlo nemalo osvetlovať susedov, rovnako ako vnútorné miestnosti vlastného bytu.  Nechajte sa teda inšpirovať zaujímavými projektami v našej fotogalérii.
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk