Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kúpeľňové osvetlenie s atmosférou

Dátum: 22.1.2014

Aj keď máme podľa ročných období zimu , vonku to tak moc nevyzerá. Ale to vôbec nevadí, pretože poriadnu bublinkovú kúpeľ si môžeme dopriať kedykoľvek sa nám zachce! A čo so sebou? Obľúbené veci na čítanie alebo krížovky, dobré víno, veľa peny do kúpeľa a predovšetkým kvalitné kúpeľňové svietidlo.

Aj keď máme podľa ročných období zimu, vonku to tak moc nevyzerá. Ale to vôbec nevadí, pretože poriadnu bublinkovú kúpeľ si môžeme dopriať kedykoľvek sa nám zachce! A čo so sebou? Obľúbené veci na čítanie alebo krížovky, dobré víno​​, veľa peny do kúpeľa a predovšetkým kvalitné kúpeľňové svietidlo.

To posledné prosíme nenosiť do vane, stačí umiestnenie na stene. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že k spokojnosti stačí vaňa plná vody, nie je tomu tak. Naozaj by ste si dokázali oddýchnuť, ak by vám priamo do očí svietilo ostré svetlo Zrejme veľmi nie.
 
Preto k slovu prichádza kúpelňové stropné a nástenné svietidlá. Centrálne (stropné) zaistí skvelé osvetlenie kúpeľne, nástenná sa využívajú ako doplnková. A práve nástenné kúpeľňové svietidlá zaistia tú správnu relaxačnú atmosféru. Nevytvárajú nepríjemne veľa svetla, ale pritom zaistí tú správnu mieru osvetlenia, ako pre relaxáciu, tak aj pre čítanie.
 
Tak hor sa do vane!

 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk