Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Krištáľový luster - perla každého interiéru

Dátum: 23.4.2014

Krištáľový luster oslní a vykúzli neobyčajnú hru svetiel a tieňov.

Krištáľový luster oslní a vykúzli neobyčajnú hru svetiel a tieňov.
 

Luster je neoddeliteľnou súčasťou každého domova. Minimálne v jednej miestnosti vždy nájdete ako centrálne svietidlo luster. Plastový, sklenený, kovový. Málokto ale vie , že lustre môžu byť aj krištáľové. A pritom práve títo krásavci môžu vytvoriť absolútne bezkonkurenčný vzhľad vášho interiéru.
 
Krištáľové lustre nájdete aj v našej ponuke. Môžu sa líšiť typovo - prisadené alebo závesné, ale jedno budú mať vždy spoločné. Dokonalý vzhľad. Krištáľový luster sa hodí nielen do obývacej izby, ale tiež napríklad do spálne, pracovne či salóniku.
 
Krištáľový luster nemusí byť vždy okázalý a honosný. V našej ponuke nájdete aj krištáľové lustre decentné, zdobené iba niekoľkých krištáľmi. Pretože cena krištáľových lustrov nie je úplne najmenšia, zaručujeme nielen vysokú kvalitu a precízne spracovanie, ale tiež predovšetkým dokonalé zabalenie, aby sa luster pri preprave nepoškodil.
 
Krištáľový luster dodá šmrnc a eleganciu, váš interiér si to zaslúži!

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk