Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Jarný výpredaj so zľavami až 70%

Dátum: 20.3.2015

Na privítanie jari sme pripravili veľký výpredaj. Výrazné zľavy, niekedy až 70 %, nájdete u viac ako 2500 produktov. Navyše pri nákupe nad 36 Eur vám ešte pošleme darček - žiarovku

Na privítanie jari sme pripravili veľký výpredaj. Výrazné zľavy, niekedy až 70 %, nájdete u viac ako 2500 produktov. Navyše pri nákupe nad 36 Eur vám ešte pošleme darček - žiarovku. 

Ušetríte stovky až tisíce korún

Jar je obdobím zmien a rovnaké je to aj v našom internetovom obchode rent.sk. Naskladňujeme nový tovar, a pretože naše sklady nie sú nekonečné, cez 2 500 produktov - najrôznejších svietidiel a žiaroviek - sme zaradili do veľkého jarného výpredaja. Jednoducho si tak u nás môžete zaobstarať najlacnejšie lustre do kuchyne či obývačky, detské lampičky, praktická svetla s čidlom aj žiarivky pod kuchynskú linku.

Vonkajší aj LED osvetlenie lacno

Pretože už sa tiež blíži doba letných posedenie a grilovanie, naše veľké zľavy sa vzťahujú aj na takmer 400 vonkajších svietidiel. Zahrnuté sú nástenné svietidlá ku vchodu do domu, lucerny, solárne lampy, reflektory aj nájazdová svietidlá. Všetky svetlá majú dostatočnú hodnotu IP krytia, takže nemusíte mať obavy z ich bezpečnosti.
Do výpredaja sme tiež nezabudli pridať produkty patriace pod moderné LED osvetlenie. Za výhodné ceny sú vám k dispozícii LED stropné svietidlá, LED reflektory a lampy a samozrejme toľko potrebnej LED žiarovky. 

Svietidlá Drfiter na e-shope rent.sk

Zľavy + darček zdarma

Okrem najnižších cien na slovenskom trhu, ktoré vám garantujeme, u nás navyše získate praktické darčeky. Už pri nákupe nad 36 Eur vám zadarmo pošleme úspornú žiarovka v hodnote 2.96 Eur. A ak vaša objednávka bude nad 200 Eur môžete sa tešiť aj na petrolejku alebo detskú nočnú lampičku.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk