Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

EGLO Lamella svietidlá

Vneste do Vašej domácnosti luxus v podobe svietidiel EGLO. Vyberte si osvetlenie z kolekcie TINDORI, COSSANO alebo STELLATO.

Radi by sme Vám predstavili kolekcie svietidiel TINDORI, COSSANO a STELLATO od rakúskej firmy EGLO.
 
EGLO je jednou z popredných firiem venujúca sa výrobe svetiel v Európe. Vďaka jej dlhodobému pôsobeniu na trhu a výbornému spracovaniu svetiel sa radí medzi najúspešnejšieho dodávateľa dekoratívneho osvetlenia.

Čisté krivky

Svietidlá sú vyrábané z kvalitných materiálov, prevažne dreva v kombinácii so sklom alebo dreva v kombinácii s kovom. Na prvý pohľad pôsobí svojimi ladnými krivkami veľmi moderným a luxusným dojmom.

Lamella

Najvýraznejším prvkom týchto kolekcií, ktorý upúta vašu pozornosť, sú lamelly. Tie sú použité pri výrobe všetkých svietidiel z kolekcie a to, či už hovoríme o lustri, alebo nočnej lampičke. Firma EGLO sa riadi mottom "V jednoduchosti je krása", preto neočakávajte gýčovité farby. Na svoje si prídu milovníci decentných farebných tónov - bielej, svetlého prírodného dreva a tmavého dreva.

Kolekcia

Kolekcia TINDORI je zameraná na lustre, ktoré sa bezpochyby stanú neprehliadnuteľným prvkom Vašej kuchyne alebo obývačky. Kolekcia COSSANO popri lustrov ponúka aj stolové lampy, sú preto perfektnou voľbou napríklad do spálne, kde môžete zladiť centrálne osvetlenie s lampičkami na nočnom stolíku. Medzi najrozmanitejšiu kolekciu patrí STELLATO ponúkajúca okrem lustrov a stolových lámp tiež lampy stojacie a nástenné svietidlá. Môžete teda zladiť všetky svietidlá do jedného štýlu.
 
Ak hľadáte neobyčajné svietidlo, ktoré vnesie do Vašej domácnosti luxus. Sú svietidlá EGLO tou pravou voľbou pre Vás!
 
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk