Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Chystáte svoje dieťa na letný tábor? Nezabudnite na svietidlo.

Dátum: 11.7.2019

Či už chystáte deti kamkoľvek, je veľký predpoklad, že polovicu času tam bude tma. A preto, potrebujete kvalitnú baterku, aby ste zahnali "strach z tmy". Na taký detský tábor to platí bez výhrad. Zdrojom svetla môžu byť samozrejme sviečky a aj petrolejové lampy. Tie vedia aj zahriať na rozdiel od LED baterky – to ale v lete nie je potrebné.

Čelovky - praktické baterky

 
 
sa hodia. Chcete mať voľné ruky, pretože v nich nosíte drevo na táborák? Vtedy sa hodí čelovka.
 
Tie sa líšia nielen tým ako vyzerajú,  ale tiež prevedením, výkonom a ďaľšími vlastnosťami - môžu vydávať biele aj červené svetlo, môžu svietiť aj blikať, byť sklopné, aby svietili pod nohy aj do diaľky, môžu byť maličké na prácu v stane alebo obrovské, ako čelovky na orientačný beh - teda cestu odvahy, v noci. Vyberte svojmu dieťaťu na tábor tú pravú a správnu čelovku.

Baterky

 
Nočná hliadka detí na detskom tábore s týmito baterkami vypadá impozantne. 
Dokonca aj cesta na toaletu už nebude taká strašidelná, alebo dokonca nebezpečná, ako predtým. Dostatočná zásoba batérií AA, AAA, alebo monočlánkov zaistí svetlo na celý táborový pobyt, a pokiaľ vyberiete dobrú konštrukciu baterky, nebude vadiť ani trochu nešetrného zachádzania, baterka to vydrží.
 
 
 
 

Super výkonné baterky

Ideálne pre táborových vedúcich. Hľadáte na tábore ztratené dieťa? Potrebujete v tme urobiť okolo seba deň? Potom sa hodia super výkonné baterky, ktoré splnia tieto nároky. S podobnými baterkami uvidíte v noci ako vo dne a môžete sa pohybovať s maximálnou istotou. Kužeľ svetla je veľmi kvalitný.
 
 


Kempingové baterky

Ak sa chystáte pod stan, potom sa hodia kempingové baterky, ktoré sice majú väčšie rozmery, ale na druhej strane tento handicap vyvážia svojim výkonom a kvalitným svetlom. Zavesíte do stanu jeden lampáš a môžete napríklad hrať karty. Niektoré lampáše sú aj na diaľkové ovládanie alebo sú schopné reagovať na pohyb. Prevedení je mnoho. Stačí si vybrať to pravé prevedenie pre seba a svoje potreby.
 
 

Mini osobné baterky

Na tajné čítanie po večierke je LED minibaterka úplne ideálna. A tiež máte o jednu starosť menej, pokiaľ hľadáte ponožku pod posteľou, alebo zakopnutú topánku, keď potrebujete odísť na nočnú hliadku, vďaka svetielku všetko najdete ihneď.
Eliminuje zakopnutie cez koreň alebo šliapnutie do kaluže, a to sa na detskom tábore hodí.

Náhradné batérie do bateriek

Nezabudnite na náhradné batérie. Aj tá najlepšia baterka je bez batérií celkom zbytočná. Počítajte s tým, že malý táborník bude svietiť aj v noci. Preto pred táborovou výpravou dávejte nové baterie a radšej dve ďaľšie sady pribalte ako náhradné. Uvidíte, že to vaše dieťa ocení.
 
 
 

A čo viac? So zásobou svetla sa už malý táborník nikde nestratí. Je teda na mieste popriať krásné a bezpečné prázdniny!

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk