Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Akú lampu kúpiť do altánku?

Dátum: 5.8.2015

Máte na záhrade drevený altánok a rozmýšľate nad jeho najlepším osvetlením? Predstavíme Vám vhodné svietidlá.

Máte na záhrade drevený altánok a rozmýšľate nad jeho najlepším osvetlením? Predstavíme Vám vhodné svietidlá.

Najobľúbenejšie sú vonkajšie lustre v tvare lucerny

Najčastejšie zákazníci kupujú svietidlá, ktoré sa zavesujú uprostred altánku zo stropu. Vžil sa pre ne názov vonkajšie lustre. Bývajú na reťaziach a vzhľadom pripomínajú lucerny. Vďaka veľkému vyžarovaciemu uhlu neoslňujú, ale vytvárajú príjemnú svetelnú atmosféru. Tmavá patinovaná povrchová vrstva sa dobre zladí s rôznymi dekoráciami driev. Samozrejme na výber je aj biela farba, ktorá je vhodná ku svetlému drevu.

Pre altánky bez elektriny a solárneho svetla

Nie vždy musíte mať do altánku privedenú elektrinu, a preto v našom výbere nájdete aj solárne svetlá, ktoré svietia vďaka slnečnej elektrine. V ponuke sú v nástennom prevedení alebo ako solárne reflektory, takže je potrebné ich vhodne umiestniť, tak aby neoslňovali. Ďalšie možnosti pre bezelektrinové svietenie je použitie petrolejovej lampy. 

Aj keď je svietidlo skryté pod strechou, je nutné, aby bolo dostatočne chránené pred pevnými časticami a hlavne vodou. Preto vždy kontrolujeme, že IP krytie je aspoň 44.

Najvhodnejšie lampy do altánku nájdete pod týmto textom v boxe súvisiace produkty. Samozrejme je Vám k dispozícii, ale aj celý sortiment vonkajších svetiel

 

Lampy do altánku, vonkajšie lustre

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk