Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Ako oživiť interiér? Skúste dekoratívne osvetlenie.

Dátum: 12.1.2016

Prinášame vám širokú ponuku dekoračných svietidiel v podobe svetelných reťazí a stolných lámp. Väčšinou je použitá úsporná LED technológia.

Často o celkovom vzhľade interiéru či exteriéru rozhodujú detaily a práve takým šmrncovým doplnkom môže byť dekoratívne osvetlenie. To v sebe zahŕňa nie len rôzne svetelné reťaze, najčastejšie s guľami, ale aj stolné lampičky v tvare kvetín, pyramíd či kameňa. 

Prevažuje úsporné dekoratívne LED osvetlenie

Pretože dekoračné svietidlá primárne neslúžia k presvieteniu miestnosti, ale k jej ozdobe, je jasné, že je pri ich výrobe kladený vysoký dôraz na vzhľad a tiež nízku spotrebu elektrickej energie. Preto väčšina z nich má v sebe zabudované LED diódy. Tie sú nie len vysoko úsporné, ale tiež nevytvárajú teplo (napríklad dieťa sa teda nemôže spáliť), neobsahujú ortuť (tá je nebezbečná pri rozbití) a majú dlhú životnosť. 

Svietiaci obraz aj rozžiarený strom 

Pre inšpiráciu pridávame dve fotografie. Na prvej je vidieť obraz, v ktorom sú zabudované LED diódy. Samozrejme motívov obrazov máme viac. Na druhom obrázku je LED svetelná reťaz s malými kytičkami v podobe stromu. Je to parádna dekorácia nie len na Vianoce, ale vďaka vysokému IP krytiu ho môžete použiť aj vonku. 

Celú ponuku dekoratívneho osvetlenia nájdete v boxe nižšie. Prajeme pekné zariaďovanie vášho domova. 

Dekoračné svietidlo v podobe obrazuDekoratívne LED osvetlenie v podobe stromu

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk