Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Rozšírenie sortimentu o osvetlené domové čísla a domové video telefóny

V našom internetovom obchode si môžete vybrať mnoho svietidiel do vašeho domu i do vonkajších priestorov, ale samozrejme nielen to. Neustále pre vás rozširujeme sortiment tovaru, ako je tomu práve teraz.

Osvetliť váš dom či byt i exteriér okolo vašeho domu je veľmi dôležité. Súčasťou vašeho domu je ale taktiež domové číslo a zvonček. Aby ste si mohli tohto všetko zaistiť na jednom mieste, rozšírili sme teda našu ponuku o tieto dve kategórie tovaru.

čísla

 

Domové čísla

V kategórii domové čísla je možné vybrať si z niekoľkých typov. Ako prvé je možné si u nás objednať iba samostatnú „cedulku“ s číslom, ktorú je možné umiestniť na dom podľa vašej potreby. Pokiaľ však chcete, aby bolo na číslo popisné lepšie vidieť a to i v tme, sú tu svetelné domové čísla. V prípade, že máte na mieste, kam si chcete domové číslo umiestniť pripojenie k elektrine, môžete si objednať nástenné svietidlo s číslom na klasickú žiarovku. Pokiaľ tieto možnosti pripojenia k elektrine nemáte, sú tu práve pre vás solárne domové čísla, ktoré majú moderné LED technológie a sú na batérie. Súčasťou všetkých týchto produktov je arch čísiel, z ktorého si poskládate práve to vaše. Či už tak či onak, všetky tieto produkty majú dostatočné IP krytie, ktoré je prispôsobené vonkajšiemu využitiu.
 
číslo

Domové videotelefóny so zvončekom

Druhé rozšírenie našeho sortimentu sa týka domových videotelefónov so zvončekom. Akonáhle u vás dotyčná osoba zazvoní, je jej fotka pomocou Wi-Fi pripojenia odoslaná na váš mobilný telefón a zároveň zvonček vyzváňa. Nakonfigurovať ho je možné rychlo a to pomocou smartphonu a aplikácie LEGRAND DOOR BELL. Presný návod je vždy uvedený u konkrétneho produktu. K pripojeniu nepotrebujete elektrickú sieť, pretože sú napájené AA batériami, ktoré je u nás samozrejme taktiež možné kúpiť. Ani v noci zvonček neprehliadnete, pretože má LED prisvietenie.
 
zvonek 
 
Pokiaľ teda tieto dve dôležité veci doma ešte nemáte či si len prajete obnoviť tie existujúce, ste teraz v správny čas na správnom mieste. 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk