Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Magazín

Osvetlenie vonkajšieho bazéna

Osvetlenie vonkajšieho bazéna

Bazén je a zostáva snom mnhých majiteľov domov. Pretože súkromný bazén ponúka dotyk luxusu a vyzerá ešte štýlovejšie, pokiaľ je osvetlený v krásnych farbách. Nové techniky, ako úsporné osvetlenie bazéna s LED svetlami, ponoria vodu so skutočného mora farieb.


Vianočné inšpirácie pre letnú záhradu

Vianočné inšpirácie pre letnú záhradu

Kto hovorí, že potešenie z vašej záhrady končí, akonáhle zapadne slnko? Tak ako milujeme osvetlenie vo vnútri domova, pretože prináša teplo a tvorí útulnú atmosféru, tak si môžeme uskutočniť podobné aj na vlastnej záhrade.


Letné osvetlenie balkóna

Letné osvetlenie balkóna

Príjemné a teplé podvečey nás aj vo všedný deň zvádzajú k posedeniu v záhrade alebo na balkóne či terase. Vonkajšie svetlá a vhodné svietniky nám umožnia pretiahnuť si deň do noci.


Mať svetlo v prírode sa vyplatí.

Mať svetlo v prírode sa vyplatí.

Kempovanie je zábava aj relax. Čo si so sebou zabaliť pod stan? Stráviť pár dní pod stanom je v dnešnej uponáhľanej dobe ozajstným relaxom. V prírode si človek prečistí hlavu, zabudne na starosti, zažije dobrodružstvá a načerpá dostatok energie do ďalších pracovných dní. Ak sa chystáte aj vy na kempovanie, potom si so sebou nezabudnite pár nevyhnutností, ktoré vám dni v prírode uľahčia.


Stropné ventilátory a ich výhody

Stropné ventilátory a ich výhody

Smog z ulice, odor z kuchyne alebo sa chcete len v lete trošku ochladiť? S tým všetkým nám môže pomôcť vhodný stropný ventilátor.


Pouličné osvetlenie

Pouličné osvetlenie

Spôsob osvetľovania pozemných komunikácií podľa najnovších noriem je ďaleko efektívnejší, napomáha k bezpečnejšej prevádzke na komunikáciach, eliminuje svetelné znečistenie a reflektuje na najnovšie trendy v spôsoboch osvetľovania a konštrukcii svietidiel.


Kúzlo svetla v obchode, prilákajte zákazníkov!

Kúzlo svetla v obchode, prilákajte zákazníkov!

Ako môže svetlo pomôcť k rastu tržieb? Žiarivé a jasné osvetlenie dodá predajni sviežu atmosféru, kedy vynikne kvalita mäsa a ovocie aj zelenina budú vyzerať sviežo a čerstvo tak, že zákazníci nebudú môcť odolať. Ako toho docieliť poradíme následujúcom článku.


Ako vymeniť žiarovku?

Ako vymeniť žiarovku?

Sú rôzne druhy žiaroviek, veľké, malé, so širokou aj užšou päticou, viac či menej Wattové... Ak sa nejedná o zložité zakrytované svietidlo, je ich výmena jednoduchá


Ako vybrať svetlo nad akvária?

Ako vybrať svetlo nad akvária?

Doby, kedy sa akvária osvetľovali obyčajnými žiarovkami, sú už minulosťou. V súčasnej dobe nám trh ponúka toľko možností, či už profi osvetlenie vyrábané priamo výrobcami akváriových potrieb, tak aj svetlá s mnohostranným využitím - žiarivkové aj LED. Ak ste nadšený akvarista, potom ste tu správne, pomôžeme vám vyznať sa v ponuke trhu aj poradíme, ako na osvetlenie pre vaše akvárium.


Ako osvetliť garáž?

Ako osvetliť garáž?

Veľa prachu, možný náraz alebo rôzne tekutiny. S tým všetkým musíme počítať, keď vyberáte svetlo do garáže. Preto pre tieto priestory odporúčame zdroje svetla so zvýšeným IP krytím.


Rozšírenie sortimentu o osvetlené domové čísla a domové video telefóny

Rozšírenie sortimentu o osvetlené domové čísla a domové video telefóny

V našom internetovom obchode si môžete vybrať mnoho svietidiel do vašeho domu i do vonkajších priestorov, ale samozrejme nielen to. Neustále pre vás rozširujeme sortiment tovaru, ako je tomu práve teraz.


Osvetlenie vašej spálne

Osvetlenie vašej spálne

Spálňa je miestnosť, kde sa ráno pred náročným dňom obliekame, po celom dni ukladáme k spánku alebo len odpočívame. Aby nám tu bolo príjemne, je potrebné si tento priestor osvetliť vhodnými svietidlami.


Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk