Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Magazín

Stropné svietidlá – RENT

Stropné svietidlá – RENT

Petrovská Klára Magazín

Stropné svietidlá v modernom aj klasickom prevedení. Sú neoddeliteľnou súčasťou našich domácností. V podobe prisadených stropných svietidiel alebo stropných lustrov si ich vyberiete v našom e-shope.


Chystáte svoje dieťa na letný tábor? Nezabudnite na svietidlo.

Chystáte svoje dieťa na letný tábor? Nezabudnite na svietidlo.

11.7.2019 Magazín

Či už chystáte deti kamkoľvek, je veľký predpoklad, že polovicu času tam bude tma. A preto, potrebujete kvalitnú baterku, aby ste zahnali "strach z tmy". Na taký detský tábor to platí bez výhrad. Zdrojom svetla môžu byť samozrejme sviečky a aj petrolejové lampy. Tie vedia aj zahriať na rozdiel od LED baterky – to ale v lete nie je potrebné.


História žiaroviek a osvetlenia

História žiaroviek a osvetlenia

Od prvého zapálenia ohňa a využitia jeho svietivosti ľudstvo v zdrojoch svetla urobilo míľové kroky vpred. Vznik olejových lámp siaha až do starovekého Egypta a Mezopotámie (4000 - 3000 pred n.l.). Je teda jasné, že začiatky svietenia majú naozaj bohatú históriu.


Lampy a lampičky

Lampy a lampičky

Stolná lampa by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Je to výborný pomocník pri čítaní, pri práci aj pri navodení atmosféry. Vďaka izbovým lampičkám rozsvietime každý tmavý roh alebo kút v miestnosti a docielime tak rovnomerného a príjemného celkového osvetlenia.


Prázdniny sú za dverami. Pripravte sa na ne!

Prázdniny sú za dverami. Pripravte sa na ne!

Blížiace sa prázdniny sú už cítiť doslova na každom kroku. Skoro letné teploty, dozrievajúce jahody aj minimum úloh pre školákov sú predzvesťou voľna aj dovoleniek. Paradoxne sa s nástupom meteorologického leta začne krátiť deň, preto dostatočne vybavte seba aj svoje ratolesti zásobou svetiel na táborové uličky odvahy a večerné potulky prírodou.


Doprava zadarmo pre každého!

Doprava zadarmo pre každého!

Náš e-shop Rent.sk patrí medzi overené internetové obchody, a tak 15.07.2019 od 7:00 do 21.07.2019 23:59 hodín budete mať pri objednávkach nad 30 € dopravu po celej Slovenskej republike ZADARMO.


Osvetlenie bazéna a jeho okolia

Osvetlenie bazéna a jeho okolia

Predstavte si svoju záhradu v noci s nasvieteným bazénom. Tichá hladina, hviezdy, oddych pri vode. Vhodne vybrané osvetlenie bazéna dodá večernému kúpaniu úplne iný rozmer. Vytvorí útulnú až romantickú atmosféru na jednej strane, na strane druhej poslúži ako bezpečná orientácia v priestore okolo bazéna. Aké zvoliť osvetlenie, ktoré splní ako estetickú, tak aj praktickú funkciu? Prečítajte si naše tipy a vytvorte si príjemné prostredie pri bazéne.


Stropné ventilátory - investícia na dlhé roky

Stropné ventilátory - investícia na dlhé roky

Ponuka ventilátorov je dnes veľmi široká. Rôzne konštrukčné riešenia, vzduchový výkon, krytie, spotreba energie, hlučnosť alebo vzhľad malých ventilátorov umožňujú každému vybrať si vhodný výrobok pre svoj priestor.


Deň detí rozžiaria naše svietidlá

Deň detí rozžiaria naše svietidlá

Medzinárodný deň detí pripadá každoročne na prvý júnový deň. Jeho cieľom je upozorniť svetovú verejnosť na práva a potreby detí. História dňa detí začína rokom 1950. Pre rodičov je to deň príležitostí pre zamyslenie sa nad spoločným súžitím s deťmi, nad ich budúcnosťou.


Kvalitné svietidlá svetového dizajnu za slovenské ceny

Kvalitné svietidlá svetového dizajnu za slovenské ceny

15.5.2019 Magazín

Dizajnové osvetlenie je dokonalým riešením napríklad pre tých z vás, čo majú radi elegantné interiéry alebo sa radi zameriavajú na detaily. Predtým bolo závesné svietidlo len obyčajným zdrojom svetla, ale dnes je už považované za estetický doplnok miestnosti. Naša ponuka zahŕňa naozaj široký sortiment dizajnových lustrov aj lámp.


Svietidlá z moderných materiálov

Svietidlá z moderných materiálov

8.5.2019 Magazín

Svetlá a svietidlá nemusia byť vyrobené len zo skleneného alebo plastového tienidla. Dnešná doba fandí novodobým materiálom a dizajnéri sa predháňajú v originalite spracovania. Súčasná éra umožňuje objavovať a udivovať rozmanitosťou materiálov aj formou ich spracovania. Poďme sa pozrieť na dizajnové svetelné skvosty z rôznych surovín.


1. MÁJ  - sviatok práce

1. MÁJ - sviatok práce

Bol neskorý večer - prvý máj - večerný máj - bol lásky čas. Hrdličkin zval k láske hlas, kde borový zaváňal háj.


Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk