Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Led reflektor so senzorom

  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
antracit (1)
biela (20)
čierna (35)
sivá (2)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
kov (49)
plast (30)
sklo (17)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP44 (38)
IP54 (13)
IP64 (7)
IP65 (7)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (11)
Globo (1)
Steinel (21)
Ostatné značky
Greenlux (1)
IBV (1)
LEDKO (2)
Nedes (2)
Osram (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
Led reflektor so senzorom
 
LED reflektor s čidlom je možné použiť všade tam, kde chceme zvýrazniť alebo osvetliť miestnosti, kancelárie, obchody, izby. Jeho malá veľkosť umožňuje namontovať ho prakticky kdekoľvek.
Vonkajší LED reflektory sú vhodné pre osvetlenie fasád, stavieb, reklamných plôch atď. Vonkajší led reflektor s čidlom môže byť rozsvietený stále alebo mať zabudované pohybové čidlo. A prečo by ste mali používať LED reflektory s čidlom pohybu? 10 krát menšia spotreba elektrickej energie.
LED reflektor s pohybovým čidlom je jedno z najefektívnejších a najmenej náročných na elektrickú energiu. LED reflektory s čidlom pohybu sú vhodnou náhradou halogénových svietidiel. Solárny LED reflektor s čidlom je najnovšia globálna osvetlovacia technika šetrná k životnému prostrediu.
Výhodou LED reflektorov s pohybovým čidlom je dlhá životnosť až 60.000 hodín, úspora el. energie až 60%, okamžitý štart svetla, odolnosť proti teplotným výkyvom. Solárne LED reflektory sú vhodné na osvetlenie vonkajších areálov, vjazdov, parkovísk, budov a osvetlenie záhrady. Mnohé využitia majú tiež LED reflektory s PIR čidlom. PIR pohybový senzor slúži k regulácií času zopnutia a je citlivý na okolité svetlo.  
LED reflektory majú neobmedzený počet farebných kombinácií. Dokážete pomocou nich naštartovať farebné scénare presne podľa momentálnej nálady a potreby. Medzi najpoužívanejšie farebné reflektory patrí LED reflektor s červeným svetlom. 

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i